Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Dostawa roweru gotowego do jazdy!
Transport roweru za pośrednictwem firm kurierskich wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Przede wszystkim aby rower zmieścił się do specjalnego kartonu należy zdemontować kilka elementów. Najczęściej należy odkręcić przednie koło, kierownicę, sztycę z siodełkiem a także pedały. Po otrzymaniu przesyłki należy te elementy ponownie zamontować i to czasem jest niemałym problemem
Czytaj więcej
Suunto Trainer - nowy model w rodzinie Spartan
Trainer to kolejny zegarek GPS fińskiej firmy Suunto, który jest dopełnieniem serii Spartan. W najnowszej odsłoni otrzymujemy najmniejszy i najlżejszy (56 g oraz  66 g w wersji z metalowym pierścieniem) zegarek z kolekcji Spartan. Bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy trening na siłowni to najczęstsze formy aktywności, w trakcie których Suunto Spartan Trainer będzie nieodzownym partnerem.
Czytaj więcej
Unreal world by Elite @Zwift
Zapraszamy do naszego salonu na tydzień z trenażerem smart oraz aplikacją Zwift.  W naszym studiu do waszej dyspozycji virtualny świat ścigania się na rowerze ..i nie tylko, najnowszy trenażer Elite Drivo połączony z aplikacją Zwift, rower Trek Emonda i Ty !!!  Dużo słyszałeś , nie próbowałeś? Przyjdz zobacz sam jak to działa !!!
Czytaj więcej
SUUNTO SPARTAN - AKTUALIZACJA

Zapowiadana przez Suunto kolejna po modelu Ultra wersja zegarka Spartan miała nosić nazwę Racer, jednak finalnie urządzenia te trafiły do sprzedaży oznaczone jako Sport.

Czytaj więcej
pixel