Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BIKE FITTING

Innowacyjny System Trek Precision Fit, wykwalifikowany Fizjoterapeuta, oraz nowoczesne studio BikeFittingu to idealny zestaw by sprawić że Twoja jazda będzie efektywniejsza, bezbolesna, zgodna z biomechaniką Twojego ciała oraz pomoże osiągnąć upragnione cele!

Sesja BikeFittingu zapewni Ci idealne dopasowanie roweru do Twojego aktualnego stanu fizycznego, a porady Fizjoterapety pozwolą pracować nad ciałem tak by Twój czas spędzony na rowerze był przyjemniejszy, bardziej ergonomiczny, zgodny z Twoją naturą.

Podczas sesji kolarz przechodzi przez kilka etapów od wywiadu, w którym ustalany jest cel ustawiania roweru, przez badanie fizjoterapeutyczne, wraz z wskazówkami co robić by Twoje ciało było zdrowsze, bardziej wydolne , kończąc na głównej części indywidualnym ustawieniu Twoich progów w butach oraz ustawieniu podzespołów roweru zgodnie z indywidualnymi wymogami.

Na sesję należy zarezerwować od 2 do 4 godzin, pracujemy tyle ile potrzeba by osiągnąć zakładany cel! Nie czekaj umów spotkanie już dzisiaj!

Sport Garage Bike Fitting
Dominik Piskorski
ul. Młyńska 8
44-100 Gliwice
tel. 500 252 510
bikefitgliwice@gmail.com

Zapraszamy na nasz profil FB https://www.facebook.com/trekprecisionfitgliwice/

pixel